Štedrý deň nám spríjemnila dychová hudba z Bijacoviec, ktorá nám zahrala krásne koledy a vytvorila nádhernú sviatočnú atmosféru. Po hudobnom vystúpení nasledovala slávnostná svätá omša, ktorá nás duchovne naladila na najkrajšie sviatky roka.
Spoločne sme si vychutnali štedrovečernú večeru a na záver boli naši prijímatelia obdarovaní malým potešením.
Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na vytvorení tejto výnimočnej a pokojnej vianočnej chvíle.
Osobitne poďakovanie patrí naším zamestnancom a občianskemu združeniu Koľko Lásky.
Štedrý deň v našom zariadení



Pridaj komentár